Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle “mikro-pigment uygulaması” mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan renkler özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez. Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gerekir ama aynı şekilde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünü korur.

Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir veya şekil bozuklukları giderilebilir. Böylece daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanmak işten bile değildir!

KALICI MAKYAJIN DÜZELTİLMESİ VE DÖVMENİN GİDERİLMESİ

Rejuvi Tattoo Remover (özellikle epidermis katmanında çalışılmış kaşlarda) kalıcı makyajın giderilmesinde çok yüksek ve orta dermis katmanına çalışılmış vücut dövmelerinin giderilmesinde yüksek başarıyla kullanılmaktadır.

KALICI MAKYAJ – PROFESYONEL MAKYAJ

GELİN MAKYAJI

Mükemmel çizilmiş ve 24 saat bozulmayan kaşları kim istemez. Dudak çerçevesi ile dudaklarınıza daha dolgun bir görünüm, eyeliner ile de sürekli göz kalemi kullanma derdine son… Denizde… Havuzda… Sporda… Makyaj tazelemeye son…

KAŞ KİRPİK BOYAMA – KİRPİK PERMASI

KİRPİK EKLEME

Kirpik perması, kirpik ekleme, kirpik boyama, kaş boyama, kaş alma, kalıcı makyaj

MANİKÜR – PEDİKÜR

PROTEZ TIRNAK

Sağlıklı ve bakımlı tırnakların sırrı, Elleriniz için bakım tüyolarını, en son oje trendlerini, parlak ve canlı tırnakların sırrını öğrenmeye hazır mısınız ?